alt_home alt_about alt_contacts
fact_1
fact_2

Internetová lékárna

bez předpisu

Pro Ženy
alt_arrow
alt_view_shop
Vypadávání Vlasů
alt_arrow
alt_view_shop
Přestat Kouřit
alt_arrow
alt_view_shop

Cvičení pro zlepšení erekce

V současné době je situace taková, že mnozí muži středního a mnohdy i mladšího věku mají nějaké potíže s erekcí. Vzhledem k tomu, že se s tímto problémem bojí navštívit lékaře, stále více mužů se uchyluje k užívání syntetických léčivých přípravků na erektilní dysfunkci např. Levitra cena, a zapomínají na přírodní způsoby, jak zlepšit erekci. Syntetické prostředky mají pouze jednu velkou výhodu: okamžitě zlepšují erekci. Například legendární Viagra začíná působit půl hodiny po podání a její účinek výdrží po dobu 5 až 6 hodin.
alt_blog_3 alt_blog_3

Cviky na erekci

Sedavý životní styl přispívá ke snížení potence. Již bylo prokázáno, že zástupci sedavých zaměstnání mají výrazný sklon k poruchám erekce, než zaměstnanci fyzické práci. Proto účinný způsob, jak zlepšit erekci je fyzická aktivita, pohyb, cvičení, aktivní sportování.

Sport a cvičení posilující mužskou potenci. Především sem patří cvičení na posílení pánevního dna i zádového svalstva, a také stehen i hýždí. Tyto části těla zvyšují průtok krve do pánevních orgánů, čímž je simulován vznik touhy a zvýšení potence. Velmi užitečné sporty pro zlepšení erekce jsou běhání, skákání přes švihadlo, sportovní tanec, tenis, plavání, bruslení a surfování.

Pokud však zaměstnání vyžaduje dlouhodobé sezení, napravit situaci pomohou Kegelovy cviky zaměřené na posílení svalů pánevního dna (známe jako pubococcygeus). Pravidelné provádění Keglových cviků zlepšuje krevní oběh v oblasti hráze, a tím snižuje riziko prostatitidy a hemoroidů; přispívá ke zlepšení erekce; zvyšuje intenzitu prožitku při orgasmu a pomáhá ovládat ejakulaci.

Cvičení na zlepšení potence, které mohou být prováděny doma:

• Chůze na místě s vysokým zvedáním kolen. Kolena v nejvyšším bodě přitáhněte k břichu.

• Dejte ruce na opasku a pokrčte mírně kolena. Několikrát pevně stiskněte hýždě, jako byste něco drželi

• Postavte se rovně, kolena jsou uvolněna. Začneme chůzí na místě: paty se zvedají co nejvýše a špičky zůstávají na místě. Kolena střídavě posunujte dopředu.

• Výchozí poloha: vleže na zádech, nohy ohnuté v kolenou, chodidla na podlaze. Zvedněte pánev tak vysoko, jak je to možné. Pak se pomalu vraťte do výchozí polohy.

Velmi účinné jsou cvičení pro posílení určitých svalových skupin v pánevní oblasti, které jistě zlepší sexuální výkonnost a kvalitu erekci:

• Lehněte si na podlahu na záda, střídavě napínejte a uvolňujte svaly hráze, které se nachází mezi svaly mezi šourkem a konečníkem. Efektivním také je mírná masáž této oblasti.

• Vsedě na židli, nakloňte se mírně dopředu, záda jsou rovná. Pohupujte se sem a tam a snažte se napnout a pak uvolnit svaly hráze, jako byste chtěli zvednout minci.

Cvičení pro zlepšení erekce by měly být prováděny každý den, a výsledky budou viditelné již za týden. Ke zvýšení potence nestačí jen cvičení, ale také bylinky na erekci a speciální “pánská dieta”, jejíž hlavní složky jsou ořechy, med, zelenina a ovoce, sušené švestky a meruňky, mléčné výrobky, ryby a mořské plody.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací