alt_home alt_about alt_contacts
fact_1
fact_2

Internetová lékárna

bez předpisu

Pro Ženy
alt_arrow
alt_view_shop
Vypadávání Vlasů
alt_arrow
alt_view_shop
Přestat Kouřit
alt_arrow
alt_view_shop

Pravidla a podmínky

1.    Pravidla a podmínky prodeje.

Internetová lékárna prodejbezreceptu.com nese odpovědnost jenom za závazky v písemné formě. Smlouva mezi zákazníkem a internetovou lékárnou je platná pouze po souhlasu zákazníka s obchodními podmínkami. Po obdržení dopisu potvrzení objednávky zákazník si může být jistý, že jeho objednávka je přijata. Odesláním objednávky zákazník souhlasí se všemi podmínkami a smlouva začne platit.

 

2.    Nabídka zboží

Seznam výrobků uvedený na našich webových stránkách je možné koupit. Pokud z nějakých důvodů objednané zboží nemůže být dodáné, naše online lékárna Vás samozřejmě ihned informuje.

 

3.    Popis zboží

Internetová lékárna prodejbezreceptu.com zdůrazňuje, že skutečně dodané zboží se může svým vzhledem trochu lišit od znázorněného obrázku z důvodu reklamních účelů. 

 

4.    Ceny a platební podmínky

Uvedené ceny nezahrnují náklady na dopravu a také jsou bez DPH (19%).

Zákazník neplatí DPH, protože jde o mezinárodním obchodě přes internet. Zákazník musí zálohu zaplatit nejpozději do 14 dnů od data vystavení faktury. 

V případě, že nedojde ke včasnému zaplacení jednotlivé faktury ve stanovené lhůtě, objednávka bude zrušena. Po 7 dnech kontaktujeme Vás e-mailem nebo telefonicky. Tým zákaznického servisu upřesní, zda ještě stále chcete získat vybrané zboží.

 

5.    Dopravní náklady

Naše internetová lékárna nabízí dopravu zdarma. Pouze ve výjimečných případech poplatky za dopravu 12 EUR. Využít můžete také expresní doručení za 12 EUR.

6.    Storno objednávky a její důsledky

Zákazník má právo od uzavřené smlouvy písemně odstoupit bez uvedení důvodů do 14 dnů od její uzavření. Doba začíná běžet od okamžiku, kdy zákazník obdrží písemné pokyny v souladu s § 246 odst. 2b souvisí s § 1 odst. 1 a 2 EGBGB, jakož i se závazky z webových stránek prodejbezreceptu.com, podle § 312e odst. 1 A EGGB, bod 246 odst. 3 EGGB. Vrácení objednávky musí být zasláno na adresu:

 ONLINE H.C LIMITED

AVDA. ANDALUCÍA, 96

26131, ROBRES DEL CASTILLO

SPAIN 

 

Důsledky zrušení objednávky

Při zrušení objednávky se berou v úvahu vzájemné povinnosti a dochází k výměně: vrácení peněz zákazníkovi, vrácení zboží zpět do prodeje. Pokud z nějakého důvodu zákazník nemůže vrátit objednávku nebo je-li obdržené zboží poškozené, zákazník musí zaplatit náležitou kompenzaci online lékárně prodejbezreceptu.com. Postup vrácení zboží zákazník neplatí. Vracení zboží zpět zákazníkem je zcela na riziko on-line lékárny. Doba se začíná odpočítávat dnem žádosti o vrácení objednávky pro prodejbezreceptu.com a dnem odeslání zboží zpět.

 

8.    Vrácení zboží 

Podle zákonů Evropské unie o výdeji a prodeji léčiv, lékárna nesmí prodané léky vzít zpět a vrátit peníze. Nicméně, v některých případech uvedených v § 7, zákazník může vrátit objednané výrobky.

 

9.    Vlastnictví

Zboží zůstává ve vlastnictví online lékárny prodejbezreceptu.com až do úplné úhrady faktury kupujícím.

 

10.     Odpovědnost

Online lékána odpovídá za vady dodaného zboží pouze v těch případech, pokud kupující nepoužíval zboží v rozporu s návodem k obsluze, případně v rozporu s pokyny prodávajícího. Online lékána také odpovídá za vady zboží, pokud byly způsobené při jejich zabalení v online lékárně prodejbezreceptu.com. Pokud vady zboží způsobené přepravou, odpovědnost za to nese společnost poskytující dopravní služby.

 

11.     Soukromý život

Můžete si být naprosto jisti zachování důvěrnosti získaných dat. Vaše jméno nebo soukromé informace nebudou poskytnuty ani třetím stranám, ani jiným webovým stránkám.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací