alt_home alt_about alt_contacts
fact_1
fact_2

Internetová lékárna

bez předpisu

Pro Ženy
alt_arrow
alt_view_shop
Vypadávání Vlasů
alt_arrow
alt_view_shop
Přestat Kouřit
alt_arrow
alt_view_shop

Levitra Soft Tabs

Levitra Soft Tabs Koupit
Názory zákazníků

Levitra Soft Tabs

Neschopnost dosáhnout nebo udržet erekci je nejzávažnější sexuální problém u mužů. Potíže s erekcí se okamžitě projevují na kvalitě života muže a mohou se stát zdrojem problémů v jiných oblastech jeho života. Často příčinou erektilní dysfunkce je stres, únava a infekční choroby. S poruchami erekce se potýká skoro každý muž. Nicméně, pokud problém s erekcí sám od sebe nezmizí, je třeba jej řešit.

Internetová lékárna viagra-prodej-bez-receptu.com Vám nabízí lék Levitra generikum na boj proti erektilní dysfunkci – Levitra Soft tabs. V naší online lékárně si můžete koupit Levitra Soft za příznivou cenu a bez lékařského předpisu. Objednejte Levitra generikum 20 mg již dnes – dodávka zdarma po celé České republice!

Levitra Soft koupit

Stručná příbalová informace

Indikace: lék na podporu erekce

Typ léku: inhibitor fosfodiesteráty typu 5 (PDE-5)

Léčivá látka: vardenafil

Léková forma: žvýkací tablety

Levitra Soft Tabs je vysoce účinný lék, který umožňuje efektivně bojovat proti erektilní dysfunkci. Účinná látka tohoto přípravku na erekci je vardenafil. Léková forma – žvýkací tablety, které se rychleji absorbují do krve a tak poskytují rychlejší nástup účinku. Přípravek Levitra generikum funguje pouze při sexuálním dráždění.

Levitra Soft tabs Vám umožní nejen si užívat plnohodnotný sexuální život, ale také zvýší sexuální výdrž. Účinek Levitra Strips umožňuje mužovi dosáhnout kvalitní erekci při sexuální stimulaci kdykoliv až 12 hodin po užití!

Příjem potravy neovlivňuje účinek přípravku s účinnou látkou vardenafil 20mg, lze jej tedy užívat bez ohledu na dobu jídla.

Způsob podání a dávkování Levitra Soft tabs

Doporučuje se aplikovat pilulku přibližně 30 minut před sexuální aktivitou. Maximální denní dávka Levitry je 20mg, a nesmí být překročena. Pokud jste starší než 65 let doporučujeme se poradit se svým lékařem dříve, než začnete přípravek Levitra Soft užívat.

Žvýkací tablety Levitra generikum nepolykejte celé, ale pečlivě žvýkejte.

V České republice si můžete koupit Levitra Soft levně a bez receptu v naší online lékárně a využit rychlou dopravu zdarma. Levitra Soft cena prodej online bez receptu – ušetřete čas i peníze!

Interakce

Neužívejte přípravek s vardenafilem, pokud užíváte léky obsahující nitráty nebo N (NO). Potravinám a nápojům obsahujícím grapefruit v libovolném množství je nutno se vyhnout, poněvadž mohou vyvolat zvýšený výskyt nežádoucích účinků.

Kontraindikace

Přípravek na zlepšení potence Levitra Soft je určen výhradně pro muže starší 18ti let. Tento léčivý přípravek není vhodný pro ženy! Lék Levitra generikum musí být uchováván mimo dosah dětí a zvířat.

Neužívejte přípravek proti erektilní dysfunkci Soft Levitra jestliže:

- trpíte onemocněním ledvin nebo jater;

- jste přecitlivělí na jakoukoliv složku přípravku (zejména vardenafil);

- trpíte kardiovaskulárním onemocněním;

- prodělali jste nedávno (méně než před půl rokem) mozkovou mrtvici nebo infarkt

- máte nízký nebo vysoký krevní tlak.

Koupit Levitra Soft bez receptu v naší online lékárně znamená zapomenout na poruchy erekce (erektilní dysfunkci), ušetřit peníze a uspokojit svou sexuální partnerku!

Nežádoucí účinky

Vardenafil se považuje za nejlépe snášený lék na zvýšení mužské potence. Toto léčivo jen zřídka může způsobit nežádoucí účinky, k nimž patří bolest hlavy, zarudnutí v obličeji, zažívací potíže, ucpaný nos.

Nejlepší ceny Levitra Soft nabízí naše online lékárna! Objednat Levitra Soft bez předpisu přes internet levně a rychle je nyní možné! Účinek žvýkacích tablet Levitra Vám umožní navozovat erekci při sexuálním vzrušení kdykoliv po dobu 8 až 12 hodin!

Chcete-li koupit Levitra Soft bez receptu a levně v Česku – čekáme na Vás v naší online lékárně! Když objednáte Levitra generikum u nás, můžete využít rychlou dopravu zdarma! Zajišťujeme dodávky na území celé České republice.

alt_big_banner
Levitra Soft Tabs
Přidat komentář

Spočítejte

captcha_review
Celkové hodnocení:
Uživatelská přívětivost:
Kvalita dopravy:
Cena/Účinnost:

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací