alt_home alt_about alt_contacts
fact_1
fact_2

Internetová lékárna

bez předpisu

Pro Ženy
alt_arrow
alt_view_shop
Vypadávání Vlasů
alt_arrow
alt_view_shop
Přestat Kouřit
alt_arrow
alt_view_shop

Nejlepší potraviny na erekci

Jak by to nebylo divné, ale často právě škodlivé jídlo může být příčinou poruch erekce. Většina mužů jí narychlo různé polotovary, rychlá občerstvení a pod. Špatná výživa způsobuje poruchy činnosti trávicího ústrojí, podporuje tvorbu špatného cholesterolu a porušuje látkovou výměnu. V důsledku toho jsou problémy s kardiovaskulárním systémem, které ve svém pořadí vedou k sexuálním dysfunkcím, zejména k problémům s erekcí. Shromažďují se v těle přebytečná kila, která brání normálnímu fungování organismu, oslabují erekci a snižují potenci.
alt_blog_1 alt_blog_1

Výživa muže hraje důležitou roli v jeho životě a má přímý vliv na jeho sexuální výkonnost. Když se na urologa obrátíte s dotazem, jak zlepšit erekci a odstranit erektilní dysfunkci, snad jeho první radou bude upravit si jídelníček. Pokud jde o potravinách ovlivňující potenci, lékaři naléhavě doporučují omezit na minimum konzumaci tučného i škodlivého jídla a alkoholických nápojů. Místo toho nabízejí zahrnout do jídelníčku tzv. potraviny na erekci, které zlepšují mužskou potenci. Potraviny, kterým se přičítají afrodiziakální účinky, jsou dostupné pro každého, a mnozí prostí nevědí o zdraví prospěšných účincích velkého seznamů potravin.

Potraviny na erekci

Co by měli jíst zástupci silnějších pohlaví pro zlepšení potence? Potraviny na erekci jsou není něčím zvláštním a vzácným, je to běžné jídlo, které si můžete zakoupit v každém supermarketu. Sexuální sílu zlepšují:
• libové červené maso (hovězí, vepřové, ovčí)
• ryby
• mléčné výrobky
• vejce
• ořechy
• mořské plody
• včelí med
• zelenina
• ovoce
• zelené bylinky

Pro některé muži tyto potraviny na erekci jsou oblíbené, ale jiní nespotřebují ani polovinu z tohoto seznamu. Pro plné obnovení sexuální funkce celodenní jídelníček musí obsahovat většinu z výše uvedených potravin.

Zlepšení erekce pomocí stravy

Podívejme se podrobněji, jak stravou zlepšit erekci. Při výběhu masa se doporučuje dát přednost červeným libovémým masům. Mezi rybami nejlepší na erekci jsou platýs, makrela, losos. Výrazně zlepšují kvalitu spermii a příznivě ovlivňují mužskou potenci mléčné výrobky jako jsou kefír, tvaroh, kyselá smetana, smetana. Snadno stravitelné a obsahují esenciální pro mužské tělo stopové prvky křepelčí a slepičí vejce, které obsahují vitamíny A, B6, E. Vejce nejlépe v syrové nebo vařené se doporučuje zahrnout do každodenní stravy. Mořské plody také napomáhají ke zlepšení erekce a důležité pro normální fungování pohlavní soustavy. Mušle, krevety, chobotnice, mořské řasy, ústřice jsou afrodiziaka, které nejen zvyšují sexuální chuť, ale jasou také zdrojem nenasycených mastných kyselin, které mají vliv na sexuální sílu.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací