alt_home alt_about alt_contacts
fact_1
fact_2

Internetová lékárna

bez předpisu

Pro Ženy
alt_arrow
alt_view_shop
Vypadávání Vlasů
alt_arrow
alt_view_shop
Přestat Kouřit
alt_arrow
alt_view_shop

Problémy s erekcí psychické

Psychika je velmi důležitá ve všech sférách života, včetně sexuální. To, co muž si o sobě myslí jako o milovníku, může určit jeho chování v sexuálních vztazích. Proto psychoterapeut je jeden z lékařů, ke kterému se obracejí při léčbě problém s erekcí psychického původu.

Lékařům už dlouhou dobu je znám termín psychická impotence, který dnes je nahrazen současnějším termínem psychická erektilní dysfunkce – potíže s erekcí způsobeny různými psychickými projevy (nervozita, obavy a strach pocit napětí, nepohody) nebo poruchami.

alt_blog_2 alt_blog_2

Jaké jsou příčiny psychických problémů s erekcí?

• Neúspěšný první pohlavní styk. Zpravidla problémy s erekcí při prvním styku zanechávají otisk v sexuálním životě muže. Však zde jsou mnoho důvodu k selhání: byl velmi nervozní – ochabla erekce v rozhodující okamžik, přílišné vzrušen – rychlá (předčasná) ejakulace apod. Je třeba chápat, že každý z nás měl ten první styk a téměř všichni se dopustili nějakých chyb. To je jako stát poprvé na bruslích – chyby a pády jsou nevyhnutelné.

• Strach se ukázat sexuálně nezkušeným, obava z neschopnosti uspokojit partnerku.

• Výtky od partnerky. Pokud si do mužů rýpnete, uvidíte, jaké jsou zranitelní bytosti, zejména pokud jde o sexu. Proto dívka, která projevuje svou nespokojenosti s partnerem, může svým slovy urazit do hloubky duše, a pak se to projeví jako problémy s erekcí psychické.

- Vědomá nebo nevědomá antipatie k dívce. Koneckonců partneři se mohou prostě k sobě nehodit.

Seznam příčin psychických problémů s erekcí je zdaleka ne plný, protože zahrnuje velké množství individuálních případů. Problémy s erekcí psychické a jejich příčiny uvedené výše jen Vám pomohou správně správně analyzovat svou situaci.

Jak řešit problémy s erekcí psychické?

1. První věc, kterou musíte udělat, je zjistit příčinu problému. Přemýšlejte, co je příčinou vašeho strachu a nervozity? Jsou-li vaše obavy oprávněné?

2. Získejte větší sebedůvěru. Přemýšlejte, co Vám dodá potřebnou sebejistotu a realizujte to. Váš tok myšlenek by měl být například takový: “Mám dobrou potenci, protože jsem dělal cviky na zkvalitnění erekce, správně jím, jsem připraven, užijeme si to spolu”. Dodržujte obecná doporučení, která vám pomohou zvýšit sebejistotu: pečujte o své zdraví, dělejte speciální cviky na zlepšení potence, sledujte hladiny testosteronu, sportujte. V mimořádném případě vezměte tablety na erekci. Například rozpustné Kamagra šumivé tablety s pomerančovou příchutí nebo můžete si koupit Viagra bez receptu

3. Získat psychickou podporu od partnerky je nejdůležitějším bodem. Je nejlepší, když v případě selhání bez strachu a ostychu byste mohli vysvětlit partnerce o svém problému. To je další cesta, jak se zbavit strachu z neúspěchu při sexu. Když přestanete mít strach ze selhání a znepokojovat se z tohoto důvodu, všechno klape perfektně. Tato metoda je docela efektivní, protože umožní setkat tváří v tvář se svými obavami, dalo by se říci v "bojových podmínkách".

Je třeba rozlišovat problémy s erekcí psychické a fyziologické. Například, pokud potíže s erekcí se vyskytují jen při pohlavním styku (zatímco při masturbaci dosahujete trvalou a pevnou erekci), pravděpodobně se jedná o psychickou erektilní dysfunkci.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací