alt_home alt_about alt_contacts
fact_1
fact_2

Internetová lékárna

bez předpisu

Pro Ženy
alt_arrow
alt_view_shop
Vypadávání Vlasů
alt_arrow
alt_view_shop
Přestat Kouřit
alt_arrow
alt_view_shop

Kamagra Oral Jelly

Kamagra Oral Jelly Koupit
Názory zákazníků

Kamagra Oral Jelly

Erektilní dysfunkce (ED) je dnes velkým a závažným problémem mnoha mužů různých věkových skupin. Při pohlavním styku mají slabou erekci nebo neschopni vůbec jí dosáhnout. To může způsobit psychické poruchy a snížení vitality.

Dnes čeští muži mají možnost použít lék proti impotenci (ED) Kamagra obsahující sildenafil – selektivní inhibitor fosfodiesterázy-5. Výsledkem této inhibice je relaxace hladkého svalstva kavernózních těles, vazodilatace a výsledná penilní erekce. Společnost Ajanta Pharma nyní vyrábí Kamagra gel (Oral Jelly) – nová léková forma sildenafilu. Objednejte si Kamagru gel bez předpisu v naší online lékárně. Nabízíme nejlepší Kamagra Oral Jelly cena 100mg v České republice!

Kamagra Oral Jelly cena

Vyhodná Kamagra Oral Jelly cena od výrobce umožňuje kupujícím získat přípravek vysoké kvality za přijatelnou cenu. Prodej Kamagra gel ve velkém měřítku a loajálnější postoj k pacientům dovolili snížit Kamagra Oral Jelly cena a stát se cenově dostupnějším přípravkem než značkové léky s celosvětovou reputaci.

Stručná příbalová informace

Indikace: lék na podporu erekce

Typ léku: inhibitor fosfodiesteráty typu 5 (PDE-5)

Léčivá látka: sildenafil citrát

Léková forma: perorální gel

Použití: Doporučená dávka přípravku je půl sáčku (50mg sildenafilu), který se užívá přibližně 20 minut před sexuální aktivitou. Maximální denní dávka je 100mg. Kamagra působí po dobu 4-6 hodin.

Při podání nalačno účinek Kamagry nastupuje rychleji.

Kontraindikace:

Kamagra gel 100mg je kontraindikována při přecitlivělosti na léčivou látku nebo kteroukoli pomocnou látku obsaženou v přípravku.

Neužívejte tento přípravek jestliže:

-užíváte jiné léky na zvýšení mužské potence

-trpíte závažnou kardiovaskulární onemocnění

-máte velmi nízký krevní tlak

-máte jakékoliv poškození sítnice

Prodej Kamagra gel

V naší online lékárně si můžete koupit gelový sildenafil velice snadno, protože nabízíme prodej Kamagra gel bez receptu. Před použitím tohoto léku konzultujte s lékařem a pozorně si přečtěte obsah příbalového letáku!

Kombinace alkoholu či grapefruitu a Kamagry vede často k zvýšení nežádoucích účinků (bolest hlavy, ucpaný nos, pálení žáhy, nevolnost, poruchy vidění)

Nesmí se užívat přípravky, které obsahují sildenafil citrát (jako je Kamagra) s léky obsahující nitráty nebo léky schopné uvolňovat oxid dusnatý najednou.

Kamagra pomůže mužům, kteří mají problémy s erekcí zdravě žít a užívat si sexuální aktivitu s partnerkou tak, aby byli oba spokojeni! Dnes si můžete objednat Kamagru za pár kliknutí. Prodej Kamagra gel bez receptu v internetové lékárně v Česku.

Neváhejte si koupit Kamagra Oral Jelly bez předpisu hned teď!

alt_big_banner
Kamagra Oral Jelly
Přidat komentář

Spočítejte

captcha_review
Celkové hodnocení:
Uživatelská přívětivost:
Kvalita dopravy:
Cena/Účinnost:

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací