alt_home alt_about alt_contacts
fact_1
fact_2

Internetová lékárna

bez předpisu

Pro Ženy
alt_arrow
alt_view_shop
Vypadávání Vlasů
alt_arrow
alt_view_shop
Přestat Kouřit
alt_arrow
alt_view_shop

Valif Oral Jelly

Valif Oral Jelly Koupit
Názory zákazníků

Valif Oral Jelly

Problémy s erekcí mají negativní vliv nejen na sexuální život muže, ale také na jeho další oblasti života. Často neschopnost dosáhnout nebo udržet erekci nepřímo vede k rodinným problémům. Erektilní dysfunkce je vážná sexuální porucha, která zabraňuje normálnímu životu muže a jeho partnerky, takže tato dysfunkce musí se řešit.

V naší online lékárně si můžete koupit Valif 20mg vardenafil za příznivou cenu a bez lékařského předpisu.

Příbalový leták Valif 20mg vardenafil

Stručná příbalová informace

Indikace: lék na podporu erekce

Typ léku: inhibitor fosfodiesteráty typu 5 (PDE-5)

Léčivá látka: vardenafil

Léková forma: perorální gel

Způsob podání a dávkování

Doporučuje se užít tabletu Valif Oral Jelly přibližně 30-60 minut před sexuální aktivitou. Tabletu zapijte vodou. Maximální denní dávka Valif je 20mg, a nesmí být překročena. Přípravek Valif Oral Jelly je účinný pouze při sexuální stimulaci – nemusíte mít obavy kvůli spontánní neovladatelné erekci.

Příjem přípravku Valif 20mg vardenafil Vám umožní dosáhnout a udržet erekci kdykoliv v průběhu 12ti hodin. Během této doby můžete zapomenout na potíže s erekcí a spontánně reagovat na mazlení svoji partnerky.

Předtím, než začnete lék Valif 20mg užívat, se poraďte se svým lékařem.

V České republice si můžete koupit Levitra Strips levně a bez receptu v naší online lékárně a využit rychlou dopravu zdarma. Levitra cena prodej online bez receptu – ušetřete čas i peníze!

Interakce

Neužívejte tento lék, pokud užíváte léky obsahující nitráty nebo N (NO). Potravinám a nápojům obsahujícím grapefruit v libovolném množství je nutno se vyhnout, poněvadž mohou vyvolat zvýšený výskyt nežádoucích účinků.

Kontraindikace

Lék na zlepšení potence Valif je určen výhradně pro muže starší 18ti let. Tento léčivý přípravek není vhodný pro ženy! Musí být uchováván mimo dosah dětí a zvířat.

Neužívejte přípravek proti erektilní dysfunkci Valif jestliže:

-trpíte onemocněním ledvin nebo jater;

-jste přecitlivělí na jakoukoliv složku přípravku (zejména na účinnou látku vardenafil);

-trpíte kardiovaskulárním onemocněním;

-prodělali jste nedávno (méně než před půl rokem) mozkovou mrtvici nebo infarkt

-máte onemocnění sítnice oka

-máte nízký nebo vysoký krevní tlak.

Prodej Valif bez receptu v naší online lékárně znamená zapomenout na poruchy erekce (erektilní dysfunkci), ušetřit peníze a uspokojit svou sexuální partnerku!

Nežádoucí účinky
Naše internetová lékárna upozorňuje, že přípravek Valif může způsobit některé nežádoucí účinky: rozmazané vidění, pálení žáhy,bolest v žaludku, zčervenání v obličeji, priapismus, zívání, nevolnost a zvracení, ucpaný nos, bolest hlavy.

Prodej Valif Oral Jelly bez receptu

Chcete-li koupit Valif bez receptu a levně v Česku – čekáme na Vás v naší online lékárně! Když objednáte Valif online u nás, můžete využít rychlou dopravu zdarma! Zajišťujeme dodávky na území celé ČR.

Účinek Valif Oral výdrží až 12 hodin!Naše online lékárna nabízí nejlepší ceny na Valif Oral! Objednat Valif bez receptu přes internet levně a rychle je nyní možné!

alt_big_banner
Valif Oral Jelly
Přidat komentář

Spočítejte

captcha_review
Celkové hodnocení:
Uživatelská přívětivost:
Kvalita dopravy:
Cena/Účinnost:

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací