alt_home alt_about alt_contacts
fact_1
fact_2

Internetová lékárna

bez předpisu

Pro Ženy
alt_arrow
alt_view_shop
Vypadávání Vlasů
alt_arrow
alt_view_shop
Přestat Kouřit
alt_arrow
alt_view_shop

Jaký je vliv piva na potenci

Bezesporu a bez statistik pivo je nejoblíbenější alkoholický nápoj na světě. Bez něj se téměř v každé partě kluků nebudou řešit jakékoliv otázky. Pivo bylo známo již od dob starověkého Egypta, pili jej i Sumerové, i národy středověké Evropy. Přičemž spotřebovali jej nejen jako příjemný chmelový nápoj, ale také pro léčení některých onemocnění jako např. bolest zubů.

V seznamu států světa podle spotřeby piva na osobu, seřazený v roce 2014, Česká republika zaujímá první místo (asi 163.5 litrů za rok na osobu). Tato obrovská obliba piva vede k akutní otázce: Jaký je vliv piva na potenci? Svět se rozdělil na dva tábory. První tábor přívrženců tohoto moku, kteří hovoří o pozitivním vlivu piva na potenci, a druhý odpůrců. I první, i druzí jsou ve svém názoru kategoričtí: příznivci pravidelně pijí pivo, odpůrci jen zřídka, nebo vůbec nepijí. Pojďme se podívat na to, jaký je vliv piva na potenci a erektilní funkci, a je-li možné najít kompromis mezi zastánci a odpůrci tohoto zlatavého chmelového nápoje.

alt_blog_6 alt_blog_6

Vliv fytoestrogenů na muže

Pivo, zejména tmavé, je zdrojem fytoestrogenů. To jsou extrakty, jejichž chemické složení je podobné jako u ženských pohlavních hormonů. Pokud muž pravidelně konzumuje velké množství piva (asi 1,5l denně), jeho tělo dostane “cizí” ženské hormony. To vede ke změnám na úrovni genů. Jak již bylo zmíněno v důsledku denního pití piva se tělo nejen přesycuje fytoestrogeny, ale i začíná tento hormon produkovat. Testosteron (mužský pohlavní hormon) je potlačen fytoestrogeny, a úroveň sexuální touhy neustále, ale postupně klesá. A to se týká negativního vlivu piva jen na mužskou potenci. Kromě toho fytoestrogen vede ke změně vzhledu muže. Velmi často náruživí milovníci piva se stávají vlastníky tzv. pivního břicha, který se tvoří z uloženého tuku. Jak se lidově říká: “Z muže se stane meloun, břicho roste a konec usychá”. Rozhodně jde o zhoršení erekce související s pivním břichem. Mimochodem tuk se ukládá také do mléčných žláz: prsa se zvětšují. V některých případech u zástupců silnějšího pohlaví se může dokonce změnit tón hlasu a rozšířit se pánev.

Pivo a zvýšení potence

Nicméně pivo a potence k sobě mohou patřit, myslíme tím pivo a zdravá erekce. Hlavní problém spočívá v tom, že v dnešní době je mnoho kvalitního piva, které vede k nepříznivým následkům na organismus. Pokud pivo je vařeno z přírodních surovin a neobsahuje žádnou "chemii", a pokud budete pít jej v rozumném množství, špatný vliv na zdraví to nepřinese.

Kvalitní pivo obsahuje chmel, který je úložištěm velkého množství vitamínů, mikroelementů, esenciálních olejů. Litr vypitého kvalitního piva za den pokryje 20% potřebné dávky vitaminu В2, 25% potřeby kyseliny pantothenové a 32% vitamínu B6. Obsažený v nápoji vápník a hořčík snižuje pravděpodobnost vzniku kamenů v žlučníku a ledvinách. Mějte na paměti, že každé pivo zvyšuje chuť k jídlu kvůli obsaženým škrobovým sloučeninám. To může skrývat nebezpečí obezity, která jen zhoršuje erektilní funkci.

Negativní vliv piva na potenci

Pokud mluvíme o spotřebě kvalitního piva, doporučuje se pít ne více než 1 litr za den 2 až 3 krát týdně. V tomto případě nedojde k negativnímu vlivu piva na potenci.

Zvláštní nebezpečí spočívá v závislosti na pivu v adolescentním věku, která několikanásobně zvyšuje šance na rozvoj erektilní dysfunkce v raném věku (19-20 let). To je spojeno s tím, že v pubertě organismus ještě není přizpůsoben k použití alkoholu. Proto konzumace piva ve věku dospívání se kategoricky nedoporučuje.

Snížená potence je intimním problémem, který má vliv na kvalitu osobního života. Nejznámějšími medikamenty na zlepšení mužské erekce jsou Viagra, Cialis a Levitra, o nichž se více dozvíte na naších webových stránkách. 

Předtím, než učinit závěr o tom, jaký je vliv piva na potenci, je třeba poznamenat, že hodně záleží na dávce a frekvenci spotřeby tohoto nápoje.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací